Voor kids

Fun!

In het nieuwe Luxor Theater zorgen wij (indien mogelijk) voor een gezellige entourage met ballonnen, snoep en een springkussen. Het oude Luxor Theater schenkt gratis ranja bij de jeugdvoorstellingen. Ook worden regelmatig voorleesmiddagen georganiseerd bij de Centrale Bibliotheek of Selexyz Donner (kijk op de pagina van de voorstelling).

Stoelverhogers 

Wanneer u met kinderen een voorstelling bezoekt, dan kunt u gebruik maken van stoelverhogers. Deze kunt u lenen bij de informatiebalie van het theater. Houdt u er rekening mee dat de zitjes beperkt beschikbaar zijn (u kunt evt. zelf ook een kussentje meebrengen).

Voor welke leeftijd? 

Bij alle jeugdvoorstellingen geven wij een leeftijdsindicatie als advies. Als uw kinderen een andere leeftijd hebben, mag u natuurlijk naar eigen goeddunken bepalen of u ze meeneemt.