Carmen.TV Kiev Ballet

  • zo 29 november
  • Dans

Carmen kennen we uit de opera van George Bizet. De zigeunerin die alle harten op hol brengt en dat uiteindelijk met de dood moet bekopen, vervult de stoutste dromen van iedere man en vrouw. De Oekraïense choreograaf Radu Poklitaru maakt een eigentijdse balletbewerking van Bizets opera, waarbij hij de sfeer van het 19e-eeuwse Spanje heeft weten te behouden. 

Lees meer

nieuwe Luxor Theater

  • zo 29 november 2009 - 15:00 uur

Prijzen Bezig met laden...


Inleiding

14.00 uur - € 3,50

Genre

  • Dans

Duur voorstelling

  • 1.45 uur (incl. pauze)

Recensies

Extra

EXTRA

  • Carmen TVCarmen TV Eigentijdse balletbewerking van Bizet's opera door het Kiev Modern Ballet. http://www.luxortheater.nl/94-15-Carmen.TV

    Video02/11 Achter de schermen

Meer info 

Poklitaru studeerde ballet in Rusland en danste in talloze Zwanenmeren en Sleeping Beauties totdat hij ontdekte dat moderne dans hem meer te zeggen had. Toen de Oekraïense zakenman en mecenas Volodymyr Filipov hem de gelegenheid bood in Kiev zijn eigen gezelschap op te richten, hoefde hij dan ook niet lang na te denken. Voor Carmen.TV frist hij de opera op tot een prettig herkenbaar dansfeest.

naar boven

print