Stef Bos, Fernando Lameirinhas e.a. Cape Connection

  • zo 16 mei
  • Theaterconcert

Cape Connection. Bos en Lameirinhas brengen een keur aan internationale topmuzikanten samen voor een concert in Zuid-Afrikaanse sferen. Kaapstad is al eeuwenlang een knooppunt van culturen.

Portugese, Hollandse en Engelse kaapvaarders maakten kennis met de oorspronkelijke bevolking – de Khoi, de San en de Xhosa’s – en voerde slaven uit zwart Afrika mee. Nazaten van al deze volkeren zorgen voor een kleurrijk cultureel vuurwerk, dat nu wordt afgestoken in een feestelijk, opzwepend theaterconcert.

Lees meer

nieuwe Luxor Theater

  • zo 16 mei 2010 - 20:00 uur

Prijzen Bezig met laden...

Genre

  • Theaterconcert

Recensies

Extra

EXTRA

  • Trailer Cape ConnectionTrailer Cape Connection Met o.a. Stef Bos, Fernando Lameirinhas en Régis Gizavo zo 16 mei 2010, nieuwe Luxor..

    Video10/05 Achter de schermen

  • Stef Bos e.a. (Cape Connection) - HierStef Bos e.a. (Cape Connection) - Hier Stef Bos, Fernando Lameirinhas en Régis Gizavo met het nummer 'Hier'. zo 16 mei 2010 nieuwe Luxor Theater ©RTV RIjnmond 2010, Dave on Stage

    Video04/05 Achter de schermen

Meer info

De topmuzikanten die in Cape Connection bijeenkomen zijn naast Stef Bos en Fernando Lameirinhas: Régis Gizavo, Antonio Lameirinhas, Frido ter Beek, David Mirandon en Juan Pablo Dobal. Zij nemen u mee op een muzikale reis rond Kaap de Goede Hoop dat door de eeuwen heen altijd een snijpunt van culturen en invloeden is geweest, waaronder de Portugese, Afrikaanse en Hollandse. 'Celebrating differences' in een taal die geen grenzen kent: de muziek.

naar boven

print