Directie en medewerkers

Directie
Marc van Kaam

Programmering en beleidsondersteuning
Carlijn Sonneveldt

Secretariaat
Wilma van der Linden

Bedrijfsleider van dienst
Ingeborg van Santen
Rutger Bulsing

Financiële administratie
Ali Taser (Hoofd)
Fouad Boutahar, Wendy Luchtmeijer, Azira Pieter, Lenie Maaskant

Marketing & communicatie, Kassa & Events
Ruben Israël (Hoofd)

Marketing & communicatie
Désirée Elens, Jeroen de Jager, Marit de Rek, José Sluijs, Zoë Zee, Robin van Leeuwen, Serap Ermis (stagiaire DTP) en Ben van Bekkum (stagiair Marketing)

Kassa & receptie
Linda van der Voort (Hoofd)
Melanie Borkent (eerste medewerker), Elles van Eijmeren, Mariëlla Bisschops, Sharmila Ghoerai, Collin Hagger, Hans Harts, Simone Helmer, Karin van der Leer, Brigitte Terhorst en Liane de Wit
.

Luxor zakelijk

Gaby de Block, Ivonne van Uden, Karen Klein, Renate Gommer, Lotte Rietveldt, Kim van Duijvenbode (stagiaire) en Wim Noordzij.

Theatertechniek & gebouwbeheer
Willem Nijland (Hoofd)
Arie Bronkhorst, René Klomp, Bas Colombijn (Toneelmeesters nieuwe Luxor), Gerben de Bie, Guido Boender, Louis Burgerhout, Jan Tonnis Fernhout, John van der Putten, Sandra Schenke, Evert Smit, Fred Tamminga (Toneelmeester oude Luxor), Victor den Boer, Jan Brandt, Arlo van Pelt, Erik Rodenburg en Pieterjan Witte.
Hidde Pavilons en Noah Kloos (stagiairs).

Hospitality
Michelle van de Sande (Hoofd)
Mario Bahlmann, Martin Breuseker, Collin Hagger, Anneke van der Hoek, Tim Thuss, Yaelle Berghuis, Rutger Heck, Frans van Veen, Ans de Jonge, Gré Boonstra en Wilma van Leenen (artiestenfoyer)

Medewerkers Publieksservice
Adam de Rijke, Bart Hendriks, Caroline Stijkel, Chantal Braam, Charelle Grootenboer, , Charlotte Westendorp, Ciara Koritelu, Dagmar Stolk, Deirdre Kurvink, Dzjabrail Gireev, Eline Koster, Emma Hartensveld, Esther Scheele, Hilma van Zanten, Ineke Slump, Irpa de Fretes, Isha Ferdinandus, Isabelle Clement, Janneke de Vries, Jennifer van Vugt, Jessa Sacksioni, Katja van Prooijen, Kevin Joosse, Lea Sies, Lindsey Ivangh, Lori Lange, Marouane Yagoub, Max van Trigt, Michelle van Zuijdam, Nando van Nieuwkerk, Naoufal el Kouki, Nathaniel Kasanmonadi, Nick Boogaards, Nicole Alewijn, Nina van den Adel, Petra Rijkers - Verhaagen, Pien ter Hedde, Ramona Kapiteijn, Rochella in 't Veld, Jelmer van der Reest, Roos Holtmark van Dijkerhof, Sarah Post, Selinay Sucu, Sophie Klein, Suzanne Timmermans en Tjerk Alewijn.

Vrijwilligers
Margaret Beije, Elly van Bergem, Caroline Bijl, Astrid Blanker, Karin van Bruggen, Inge de Bruin, Jolanda Brumleve, Sandra Chandansingh, Marijke van Eekelen, Anka van Es-Bot, Kristien Fromm, Anneke Fun, Joke den Hartog, Jenke Heeke, Lenie Heijboer, Paul Hoornweg, Nanneke Hulleman, Rita Imamdi, Evert Klerks, Agnes Kroon, Gert-Jan Kuijper, Lies Lieshout, Anneke Luijten, Bert Messemaker, Desiree Mostert, Daisy Muhlenbruch, Bo Mulder, Yvonne van Neutigem-Janssen, Will van Oort, Wilma Pasmooy, Jolisa Polnaya, Truida de Raaf, Marian Rebers, Hans de Rijke, Lesley Ringerwöle, Pauline Romijn, Ineke van Rotterdam, Mony Roukes, Joanne de Ruiter, Herman Rutjes, Anja Scholte-Pors, Nicole Ulijn, Marianne Verboom, Josje de Vries, John Vrolijk, Liesbeth Wagter, Anne Maria Westerveld, Jeanette Willems-Engel, Pierre Winkelman en Jannie Zom.

Deze site gebruikt cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt. Meer weten?

Meer informatie

X

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.