Moodboard sessie
-
28 jun 202512:30 - 18:00ContainertrapContainertrap, entree via Café Dox
Luxor Zomerfestival
Dit jaar viert Rotterdam vijftig jaar vrouwenemancipatie, een mooie reden voor een uitgebreid festival dat volledig draait om de vrouw. Kom het ervaren tijdens het Luxor Zomerfestival - in het laatste weekend van juni én het eerste weekend van juli. Van R&B yoga tot kunstexpositie en van theatraal feministisch concert tot bijzondere documentaire over uniek Caribisch-Nederlands cultureel erfgoed. Bekijk hier het volledige programma
Moodboard Sessie - hosted by Shedelia Makdonald
Tijdens de Moodboard Sessie neemt Shedelia Makdonald je mee in een uitnodigende en creatieve manier om je toekomst te verkennen. Door te werken met tijdschriften, beelden en intuïtieve keuzes ontstaat ruimte voor reflectie en inspiratie. Geen strakke plannen of doelen, maar een visuele verkenning van wat voor jou belangrijk is. Een moment om stil te staan, te kijken en te voelen wat er speelt.
De moodboard sessie is op vrije inloop en kan gedurende de dag bezocht worden.
*Let op: Dit programma onderdeel vind plaats in de bovenste container van De Containertrap, deze is alleen toegankelijk via de trap van De Containertrap.
Adres